Šteinbors kļūst par Polijas Superkausa ieguvēju

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteonbors sestdien ieguva Polijas Superkausu.

Šteinbora pārstāvētā Gdiņas «Arka» sestdien Superkausa mačā Varšavā ar 3:2 (3:2) pārspēja šīs pilsētas komandu «Legia».

Latvijas vārtsargs laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Visi vārti šajā mačā tika gūti pirmajā puslaikā, turklāt «Arka» atspēlējās no 1:2 deficīta. Uzvaru Gdiņas komandai nodrošināja Mihals Jonata, izceldamies ar vārtiem pirmā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē.

Iepriekšējā sezonā «Arka» spēlēja Polijas kausa finālā, kur piekāpās tieši «Legia», kas tika kronēta arī par valsts čempioni.

«Arka» par Polijas Superkausa ieguvēju kļuvusi otro gadu pēc kārtas. Šīs valsts čempionāts futbolā sāksies jau nākamnedēļ.