Bukmeikeri Rīgas ''Dinamo'' panākumam netic


Sanktpēterburgas SKA hokejisti

TVNET

14:39, 10. martā, 2010

Gagarina kausa izcīņas (KHL) pirmās kārtas pirmajā mačā starp Latvijas klubu Rīgas ''Dinamo'' un Sanktpēterburgas SKA bukmeikeri par izteiktu favorītu uzskata Krievijas klubu.


Latviešu totalizatora ''optibet.com'' ekspertu prognoze: lielākas iespējas veiksmīgi nospēlēt ir SKA hokejistiem – koeficients 1,42 pret 5,38 par Rīgas ''Dinamo'' komandas uzvaru.

Pret SKA galvenā trenera Juliusa Šuplera padotie sezonas ietvaros aizvadīja četras spēles, zaudējot abas cīņas izbraukumā (2:3 un 1:8), vienu reizi ciešot neveiksmi (0:2), kā arī uzvarot (4:1) mājās.

Kā ziņots, sērija rit līdz vienas komandas trīs uzvarām. Pirmo maču Sanktpēterburgā komandas aizvadīs šovakar plkst. 18.00 pēc Latvijas laika.

Reklāma

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.