Noskaidroti pēdējie KHL izslēgšanas spēļu konferenču pusfinālisti

Pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas spēlēs uzvaras izcīnīja Ufas "Salavat Julajev" un Magņitogorskas "Metallurg" hokejisti, tādējādi nodrošinot vietu Austrumu konferences pusfinālā.

Ufas "Salavat Julajev" izbraukumā pārliecinoši ar 8:1 pārspēja Jekaterinburgas "Avtomobilist" vienību.

Viesi jau spēles pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar 3:0. Arī turpinājumā "Avtomobilist" hokejisti nekādi nespēja pārspēt labi spēlējošo Aleksandru Jeremenko, savukārt viesi pārsvaru vēl spēja palielināt. Sērijā līdz trīs uzvarām ar 3-1 pārāki bija "Salavat Julajev".

Dienas otrajā spēlē Čeļabinskas "Traktor" savā laukumā papildlaikā ar 2:3 piekāpās Magņitogorskas "Metallurg".

Viesi izlīdzinājumu panāca tikai piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad Staņislavs Čistovs izmantoja skaitlisko vairākumu. Pagarinājumā '''Merallurg'' izturēja četrus skaitliskos mazākumus un spēja izraut uzvaru gan spēlē, gan visā sērijā.