LTV7 tiešraidē pārraidīs visas Rīgas ''Dinamo'' spēles ar MVD

Rīgas ''Dinamo'' hokejisti
 

Gagarina kausa izcīņas (KHL) Rietumu konferences pusfināla sērijas spēles starp Rīgas ''Dinamo'' un Latvijas valstsvienības galvenā trenera Oļega Znaroka un viņa asistenta Harija Vītoliņa vadīto Balašihas MVD tiešraidē demonstrēs kanālā LTV7.

''PLAY OFF" 2. kārta. Rīgas ''Dinamo'' - MVD

19.marts - Balašiha
20.marts - Balašiha
22.marts - Rīga
23.marts - Rīga
25.marts - Balašiha*
27.marts - Rīga*
29.marts - Balašiha*
*ja nepieciešams

LTV7 tiešraidē rādīs visas abu komandu spēles, ko papildinās arī hokeja studija, tāpat intervijas ar hokejistiem pēc katra aizvadītā perioda, abu komandu statistika, spilgtāko momentu atkārtojumi, balsojumi un citas interesantas lietas, TVNET informē LTV7 sporta daļa.

Sava laukuma priekšrocības būs MVD hokejistiem. Pirmās divas spēles līdz četrām uzvarām tiks aizvadītas Balašihā, bet nākamās divas Rīgā.

Reklāma

Ja nepieciešams, piektā spēle būs Balašihā, sestā Rīgā un septītā atkal izbraukumā.

MVD mājas spēles darbadienās parasti aizvada 18.30 pēc Latvijas laika. Pirmā cīņa un arī tiešraide paredzēta piektdien, 19. martā, otrā – sestdien, 20. martā. Spēles Rīgā būs pirmdien, 22. martā un otrdien, 23. martā, piektā spēle paredzēta ceturtdien, 25. martā, sestā – sestdien, 27. martā, un septītā – pirmdien, 29.martā.

Spēles komentēs Anatolijs Kreipāns, Jānis Stepītis un Mariss Andersons, hokeja studijas vadīs Dāvids Ernštreits, tajās viesosies dažādi hokeja eksperti.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 35000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 180000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 30000 EUR