1. Man liekas la hokejs
  It Cuba's sports

 2. Tur bija rupjība no Bīgla puses - par to arī samaksāja :)

 3. Tas ir hokejs vai bokss?

 4. Hokeja ir jaspele hokejs nevis jakaujas un tos kas apzinati izraisa kausanos butu jasoda ar diskabeli vismaz uz gadu,kausanas sporta veidus veroju citos kanalos un man tie patik,bet hokeja ta ir nejedziba.

 5. Jeblinskis būtu vēl sitis ar kājām-slidām..:)

 6. 1. Tiem, kas raksta, ka piemiņas spēlē jau tā nevajadzēja utt... Lokomotīves džeki (lai viņiem vieglas smiltis!) noteikti nebija nekādi mīkstie ( nez kāpēc mūsu Kārlis bija Ironman???) un neticu, ka viņi gribētu, lai piemiņas spēlē, kas veltīta viņiem, vārtus pieškirtu par akrobātiskajiem trikiem vai skaistāko ripas driblu. Tas ir hokejs! Visā savā skaistumā! Arī ar asinīm! Ja kādam nepatīk, lai iet uz operu un skatās uz čaļiem apspīlētās biksītēs! +skatīt 2.punktu....
  2. Ja nepamanījāt, tad Bīgls (vēlāk cietušais) pirms tam izpildīja ļoti asu spēka paņēmienu/rupjību pret Ešama komandas biedru, par, kuru būtu saņēmis 2 min. Ešams džekam piedāvāja "izciest sodu" uzreiz. Bīgls, būdams drošs par sevi, izaicinājumu pieņēma un dabūja pelnīti pa muti. Morāle, ja šādi notiktos KHL Vitjaz spēlēs, kur Vitjaz jaukumiņi par savām rupjībām dabūtu ik pa laikam kvalitatīvi pa muti (kā redzams video), tad džeki kļūtu krietni prātīgāki! Te arī ir NHL jungle law - Tev nebūs būt tupam rupeklim, citādi tiksi pie jauniem un smukiem porcelāna zobiem (labākajā gadījumā)! Vai šis ir KHL virziens, nezinu, bet NHL tas darbojas!

 7. pack » lulu 2011. g. 15. oktobrī 10:21

  100% piekrītu!

 8. Nja nu tīri jauki piemiņas spēlē, uzskatu, ka kautiņš bija lieks :S

 9. icon Edmunds Rāzmanis 2011. g. 14. oktobrī 23:35

  Nu es nezinu kur tur sakars ar hokeju. Hokejs nav domāts mīkstajiem tas nu skaidrs bet kaušanos hokejā vajadzētu sodīt pēc krimināllikuma vismaz man tā šķiet. Ja grib kādu sasist tad jāiet uz MMA, boksu vai K1. Tur nu NHL vajadzētu pamainīt savu nostāju. Labi šoreiz izslēdza uz īsu brīdi un viss kārtībā bet kas būtu ja ielauztu galvaskausu vai nosistu? Lai ielauztu galvaskausu daudz nevajag zinu no personīgās pieredzes viens sitiens un ne tā nokrīt un čau nosist var elementāri. Tas ir pārāk bīstami lai tā riskētu. Bet nu ko tu tur padarīsi tāds nu ir tas Amerikas hokejs Eiropā tomēr ir savādāk.

 10. mitrais tampons 2011. g. 14. oktobrī 17:20

  Ešams,Makintairs-normāli aizmugure,priekš Krosbiju un Malkinu

 11. nē nu hokejs ir hokejs, bez asākiem momentiem neiztikt, piekrītu... bet nu piemiņas spēlē jau nu varēja prasties...

 12. Now, that`s what I call a real fight!

 13. Pieļauju, ka nākamajā šo komandu tikšanās reizē Ešamu nonesīs uz nestuvēm... ;)

 14. AR ELKONI PA MUTI MAUKT GAN NAV DIEZKO ZOLĪDI

 15. Misanthrope » Reinis 2011. g. 14. oktobrī 17:08

  Kur tu tur elkoni redzi??? Brilles uzliec.

 16. Reālists » Reinis 2011. g. 15. oktobrī 00:13

  Ar elkoni tas vēl tā, bet priekš kam ar to slidu pa kaklu guļošam, lūk to es nevaru izprast!!!

 17. sinhronais peldētājs 2011. g. 14. oktobrī 15:18

  Skatos, kā tiesneši stāv maliņā un noskatās. Es domāju, ko viņi justu, ja kāds bīgls paliktu tur uz visiem laikiem guļot...Varbūt domātu, moš būtu bijis labi tomēr novērst...

 18. Skaisti, taurenīts ar tomohavku, eleganti.

 19. Forša piemiņas spēle, vēl kādu nosist. Piedodiet, bet tas nav hokejs!!!

 20. kimi » Janis 2011. g. 14. oktobrī 14:16

  Jāni,droši turpini trenēties sinhronajā peldēšanā,tas arī ir labs sporta veids.Nelien vīriešu darīšanās.

 21. Janis » Janis 2011. g. 14. oktobrī 23:44

  Nav runa par agresivu sporta veidu kur ir daudz speka panemieni, agresiva spele, kautini pie vartiem. Bet shis boksa cinas(biezi jau atrunatas) piedodiet bet kam tas vajadzigs??? Vai no tā hokejs ko iegūst? Ja jau visi šādas spēles atbalstitaji tik gudri tad kapēc Vitjaz ir tabulas apagšgalā katru gadu??? Viņi tak tik labi spēlē(kaujas)!!! Ja gribas kautiņus, ejiet boksu paskatīt, bet hokejā lai čāļi parāda ko prot ar ripu izdarīt nevis dūrēm!!!

 22. bee » Janis 2011. g. 15. oktobrī 08:24

  laikam jau tie kautiņi ir neatņemama NHL spēles sastāvdaļa. Šoreiz gadijās bik pa traku un šādi jau tiešām paliek bīstami, bet parasti viss beidzas nekaitīgāk. Tā kā laikam jau nekas nemainīsies, kamēr tiešām kādu nenositīs (..un cerams tas nekad nenotiks)

 23. Normaali iedeva!

 24. icon Oskars Nāburgs 2011. g. 14. oktobrī 12:15

  Tas, ka šajā spēlē kāds kādu izslēdza nozīmē, ka NHL uzspļauj Kontinentālajai hokeja līgai un piemiņas spēles statuss Lokomotīvei ir priekš kaķiem un sabiedrības un pašu mānīšanai.

 25. edza » Oskars Nāburgs 2011. g. 14. oktobrī 12:29

  Nez vai Vitjaz tādā pašā piemiņas spēlē arī spēlētu skaisti :)
  Man šķiet tas ir normāli, tas ir hokejs un spēlei jābūt patiesai pat tad, ja tā ir piemiņas spēle Lokomatīvei!

 26. armands » Oskars Nāburgs 2011. g. 14. oktobrī 12:44

  hokejs ir hokejs,nekaadu necienju tur nesaskatu,ljoti normali viss

 27. .VienTiesis. » Oskars Nāburgs 2011. g. 14. oktobrī 15:01

  Tu gadījumā nebiji uz ledus ar asiņojošu seju? Tev ar galvu viss kārtībā! Piemiņas spēle nenozīmē, ka veči tagad iznāks triko un taisīs piruetes!
  IQ tev vienkārši bezgalīgs!

 28. nez vai zobus pakaast bija to veerts 2011. g. 14. oktobrī 11:55

  dodot kādam pa galvu ir jābūt gatavam pašam saņemt..

 29. Konkrēti un skarbi! Hokejs - īstu vīru sports...

Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.
Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google    Inbox.lv


TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi