Daugaviņš Stenlija kausa izcīņā debitē ar zaudējumu (1)

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences 1/4 fināla pirmajā mačā šonakt piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Kaspara Dauagaviņa pārstāvētā Otavas «Senators» komanda, kas izbraukumā ar 2:4 piekāpās Ņujorkas «Rangers» hokejistiem, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos ar 0-1.

Savā pirmajā Stenlija kausa izcīņas spēlē 23 gadus vecais Daugaviņš laukumā pavadīja 10 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

«Rangers» komandas labā vārtus guva Raiens Kelehens, Braiens Boils, Marians Gaboriks un Breds Ričardss.

Savukārt Otavas kluba rindās ar precīziem metieniem izcēlās Daniels Alfredsons un Ēriks Kondra.

Jāatzīmē, ka, sākoties trešajai trešdaļai, Ņujorkas hokejisti atradās vadība jau ar 3:0.

Nākamo sērijas cīņu abas komandas aizvadīs naktī uz svētdienu, bet aiznākamais mačs norisināsies pirmdien.