Ķēniņa vārti palīdz «ZSC Lions» pietuvoties Šveices zeltam

Uzvaru Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) finālsērijas otrajā mačā otrdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes «ZSC Lions» komanda.

Aizvadītajā spēlē «ZSC Lions» ar rezultātu 2:1 viesos uzveica Koltenes «Flyers» vienību.

Ar precīzu metienu Latvijas uzbrucējs izcēlās spēles 10.minūtē, panākot neizšķirtu - 1:1. Savukārt uzvaras vārtus «ZSC Lions» komandā guva Raiens Kellers, kurš precīzs bija trešās trešdaļas 8.minūtē.

22 gadus vecais Ķēniņš šajā mačā arī atzīmējās ar divām soda minūtēm, diviem metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Sērijā līdz četrām uzvarām «ZSC Lions» izvirzījās vadībā ar 2-0.

Atgādināsim, ka Šveices hokeja līgas pusfinālā «ZSC Lions» ar 4-3 uzveica Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ženēvas «Servette» vienību.