Karsumam uzvaras vārti pārbaudes spēlē pret «Atlant» (3)

Pie panākuma Maskavas mēra kausa izcīņā ceturtdien tika Latvijas izlases hokejistu Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas «Dynamo» komanda.

Aizvadītajā mačā Harija Vītoliņa vadītā komanda ar 2:1 uzveica Mitišču «Atlant» vienību.

Ar precīzu metienu Karsums izcēlās pirmās trešdaļas 12. minūtē, kad, spēlējot mazākumā, izmantoja pretinieku kļūdu laukuma vidusdaļā.

Vēl vārtus «Dynamo» vienības rindās guva aizsargs Aleksandrs Budkins, bet «Atlant» komandā precīzs bija Ondrejs Ņemecs.

Savukārt Daugaviņš ar punktiem šajā cīņā neatzīmējās.

Nākamo turnīra spēli Vīroliņa padotie aizvadīs sestdien, spēkojoties ar Podoļskas «Vityaz» hokejistiem.