Jēkabam Rēdliham divas rezultatīvas piespēles Čehijas čempionāta spēlē

Uzvaru Čehijas augstākās līgas regulārā čempionāta mačā otrdien izcīnīja Latvijas hokejistu Jura Štāla un Jēkaba Rēdliha pārstāvētā Karlovi Vari «Energie» komanda.

Aizvadītajā mačā «Energie» bez Štāla ierindā ar rezultātu 4:1 uzveica Latvijas izlases uzbrucēja Kobas Jasa pārstāvēto Liberecas «Bili Tygri» klubu.

Rēdlihs laukumā pavadīja 22 minūtes 35 sekundes, izceļoties ar divām rezultatīvām piespēlēm partneriem. Tāpat Rēdliha kontā viens metiens pa vārtiem, viens spēka paņēmiens, viens bloķēts metiens un pozitīvs lietderības koeficients +3.

Savukārt Jass laukumā pavadīja 13 minūtes un 51 sekundi, veicot vienu metienu pa vārtiem.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā «Energie» ar 12 punktiem astoņās spēlēs ieņem septīto vietu, bet «Bili Tygri» ar deviņiem punktiem atrodas desmitajā pozīcijā.