«Rīgas» hokejisti negūst vārtus un piekāpjas «Energie» (1)

Latvijas komanda «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) savā laukumā zaudēja Čehijas vienībai Karlovi Vari «Energie».

Bez gūtiem vārtiem «Rīgas» komanda palikusi otro reizi šosezon.

Pirmajā trešdaļā metienu pārsvars bija viesu pusē, bet otrajā trešdaļā «Rīgas» komandai izdevās izveidot vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Neviena no tām gan netika izmantota, tajā skaitā nerealizētam paliekot lielajam vairākumam piecatā pret trim sāncenšiem.

Noslēdzošās trešdaļas piektajā minūtē vārtus guva pretinieku komandas uzbrucējs Tomāšs Garkabuss, viesiem cīņas turpinājumā regulāri apdraudot rīdzinieku vārtus.

Pēdējās minūtēs labāko iespēju atspēlēties neizmantoja Nikolajs Jeļisejevs, raidot ripu pa «Energie» komandas vārtu pārliktni, bet priekšpēdējā minūtē, kad «Rīga» jau spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem, ripu tukšos sāncenšu vārtos raidīja uzbrucējs Dāvids Grigers.

Abas komandas savā starpā sacentās jau pirmdien, kad «Rīga» vien pašā mača izskaņā bija pārāka ar 3:2.

Turpinājumā Latvijas komanda nedēļas beigās divreiz uzņems arī ar Austrijas komandu Zalcburgas «Red Bull».

Pēdējos piecos mačos rīdzinieki tikuši pie trim uzvarām, bet «Energie» astoņās cīņās tikusi pie sešiem panākumiem.

Ar 19 punktiem 14 mačos «Rīga» pašlaik Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā joprojām ieņem astoto vietu desmit komandu konkurencē. Savukārt «Energie» iekrājusi 31 punktu 16 spēlēs un šajā divīzijā ir trešajā vietā.