Pavlovam pirmie vārti ECHL čempionātā (1)

Uzvaru Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) regulārā čempionāta trešdienas mačā izcīnīja Latvijas uzbrucēja Vitālija Pavlova pārstāvētā Kolorādo «Eagles» komanda.

Aizvadītajā mačā «Eagles» ar rezultātu 3:2 pagarinājumā uzveica Jūtas «Grizzlies» hokejistus.

24 gadus vecais Pavlovs vārtus guva otrās trešdaļas 13. minūtē, kad «Eagles» komanda spēlēja mazākumā.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Amerikas hokeja līgā (AHL) pie panākuma tika arī Latvijas izlases spēlētāja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Jūtikas «Comets», kas savā laukumā apspēlēja Adirondakas «Flames» vienību.

23 gadus vecā Ķēniņa kontā divi metieni pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +1.