Krīt apmeklētības rekords, «Dinamo» liek kapitulēt zvaigžņotajai SKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas «Dinamo», turpinot astoņu mājas spēļu sēriju, sestdien ar rezultātu 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) uzvarēja spēcīgo Sanktpēterburgas SKA vienību un pirmoreiz šosezon izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas.

«Dinamo» ar lielu sparu iesāka maču, izveidojot vairākus bīstamus momentus pie SKA vārtiem, tomēr rīdziniekiem neizdevās atklāt mača rezultātu. Pirmajā periodā spēle kopumā bija līdzīga pēc izdarīto metienu skaita, tomēr 23 sekundes pirms pārtraukuma SKA guva vārtus, kad precīzi meta Antons Budrasevs.

37 sekundes pēc otrās trešdaļas sākuma Miķelis Rēdlihs panāca neizšķirtu. «Dinamo» uzbrucējs kritienā pamanījās gūt vārtus, izlīdzinot mača rezultātu - 1:1.

Trīs minūtes vēlāk Miķelis Rēdlihs ar spēcīgu metienu raidīja ripu SKA vārtos otro reizi, izvirzot rīdziniekus vadībā.

Turpinājumā rīdzinieki panāca 3:1 savā labā, kad Andris Džeriņš ar precīzu plaukstas metienu dubultoja «Dinamo» pārsvaru. Mača trešajā periodā hokejisti kļuva agresīvāki un izaicināja pretinieku uz kautiņiem, tomēr rezultāta izteiksmē labumu nevienam tas nedeva.

53.minūtē Andrejs Kutekins guva vārtus SKA komandas labā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Viesu komanda pārņēma iniciatīvu, taču Kails Vilsons raidīja ripu pāri visam laukumam, trāpot tukšajos SKA vārtos - 4:2.

Šo spēli klātienē noraudzījās 9750 skatītāji, kas ir šīs sezonas «Dinamo» mājas spēļu apmeklētības rekords. Vien iepriekšējā mačā tika uzstādīts kluba visu laiku zemākais skatītāju skaits «Arēnā Rīga» - 3480 skatītāji.

Pašlaik Rīgas «Dinamo» ar 37 punktiem 31 spēlē Rietumu konferences kopvērtējumā pakāpusies uz 12.vietu 14 klubu konkurencē, no labāko astoņnieka atpaliekot par sešiem punktiem.

Vārtu guvēji: 1:0 Antons Burdasovs (19:37), 1:1 Miķelis Rēdlihs (Dārziņš, 20:37), 2:1 Miķelis Rēdlihs (Dārziņš, Videls) (23:39), 3:1 Andris Džeriņš (Skvorcovs, Cibuļskis) (26:03), 3:2 Andrejs Kuteikins (Panarins, 52:23), 4:2 Kails Vilsons (59:21).

Metieni: 26 - 34

Soda minūtes: 12 - 16

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam ar Sanktpēterburgas SKA

Vārtsargi: #36 Sedlacek (#38 Delorjērs);

Aizsargi: #9 Kr.Rēdlihs - #44 Cibuļskis, #5 Genovejs - #68 Jurčina, #11 Sotnieks - #23 Jerofejevs, #61 Augstkalns;

Uzbrucēji: #10 Dārziņš - #55 Videls - #19 M.Rēdlihs, #81 Hosa (K) - #16 Vilsons - #87 Meija, #71 Bukarts - #25 Džeriņš - #70 Indrašis, #47 Cipulis - #95 Upītis - #13 Skvorcovs.

Rīgas «Dinamo» komanda uzvarējusi pirmajās trijās mājas spēļu sērijas mačos - 4:1 pret Minskas «Dinamo», 3:1 pret spēcīgo Maskavas «Dinamo» vienību, ko pārstāv Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, bet trenē Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, kā arī 1:0 pēcspēles metienos pret Baratislavas «Slovan».

Rīgas «Dinamo» hokejisti trīs uzvaras pēc kārtas izcīnījuši otro reizi šosezon, bet pie četriem panākumiem četros mačos viņiem šosezon vēl nav izdevies tikt.

Mājas spēļu sēriju Rīgas «Dinamo» turpinās līdz 1.decembrim, bet nākamajā mačā rīdzinieki pirmdien samēros spēkus ar spēcīgo Helsinku «Jokerit» vienību.