HK «Rīga» revanšējas «Junostj» hokejistiem

BNS

HK «Rīga» hokejisti trešdien «Inbox.lv» ledus hallē, Piņķos, ar 5:2 uzvarēja Minskas «Junostj» vienību Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta spēlē, revanšējoties viņiem par otrdien piedzīvoto zaudējumu.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, bet pa reizei precīzi bija Ričards Kondrāts, Deivids Sarkanis un Mārtiņš Dzierkals.

HK «Rīga» spēles 12. minūtē bija vadībā ar 2:0, pēc otrā perioda bija priekš ar 3:1, pārsvaru nosargājot.

Abu komandu pirmajā spēlē otrdien Rīgas «Dinamo» jaunā maiņa cieta neveiksmi ar 1:7.

Latvijas klubs izcīnīja 13. uzvaru 30 spēlēs un ar 41 punktu ieņem 9. vietu Ziemeļrietumu divīzijā. «Junostj» ar 42 punktiem ir 7. vietā šajā divīzijā.

MHL hokeja čempionāta spēle

HK «Rīga» - Minskas «Junostj» 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Vārtus guva: Nikolajs Jeļisejevs 2, Ričards Kondrāts, Deivids sarkanis, Mārtiņš Dzierkals - Dmitrijs Želnerovskis, Vsevolods Kaškars

Vārtsargi: Nils Grīnfogels - Leonīds Rubans