Freibergam un Lipsbergam vārti ECHL spēlēs

Ar precīziem metieniem Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) regulārā čempionāta trešdienas mačos izcēlās aizsargs Ralfs Freibergs (Ontario «Reign») un uzbrucējs Roberts Lipsbergs (Stoktonas «Thunder»).

Aizvadītajā spēlē «Reign» ar rezultātu 4:3 viesos uzveica Vitālija Pavlova pārstāvēto Kolorādo «Eagles» komandu.

Freibergs bija precīzs pirmās trešdaļas 14.minūtē, atklājot spēles rezultātu.

23 gadus vecais Freibergs izdarīja trīs metienus pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta, bet Pavlovs atzīmējās ar četriem metieniem.

Kārtējo neveiksmi trešdien piedzīvoja Lipsberga pārstāvētā «Thunder» komanda, kas ar 2:5 kapitulēja Beikersfīldas «Condors».

Lipsbergs vārtus guva trešajā trešdaļā, samazinot pārsvaru - 2:5. Šie latvietim, kurš trešdien nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1, bija pirmie vārti ECHL turnīrā.