Upītis ar vārtu guvumu debitē Krievijas augstākajā hokeja līgā

Ar precīzu metienu Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) regulārā čempionāta trešdienas spēlē izcēlās Angarskas «Jermak» komandas latviešu uzbrucējs Juris Upītis.

Aizvadītajā mačā «Jermak» klubs ar rezultātu 1:3 savā laukumā piekāpās Sanktpēterburgas «SKA-Karelija» vienībai.

Latvietis vārtus guva otrās trešdaļas 10. minūtē, samazinot pārsvaru līdz minimumam - 1:2.

Angarskas komandā spēlē arī Latvijas aizsargs Mārtiņš Jakovļevs. Viņš trešdienas cīņu aizvadīja trešajā aizsargu pārī.

23 gadus vecajam Upītim, kurš pirms neilga laika lauza līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas «Dinamo», šī bija debijas spēle VHL čempionātā.

Latviešu uzbrucējs KHL kopumā aizvadīja 78 spēles, izceļoties ar pieciem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm partneriem.

VHL čempionāta kopvērtējumā «Jermak» komanda ar 42 punktiem 35 mačos ieņem 19.vietu.