Freibergam un Pavlovam pa rezultatīvām piespēlēm ECHL mačā

Ar rezultatīvām piespēlēm Austrumu krasta hokeja līgas (ECHL) regulārā čempionāta svētdienas spēlē izcēlās divi Latvijas hokejisti - aizsargs Ralfs Freibergs (Ontario «Reign») un uzbrucējs Vitālijs Pavlovs (Kolorādo «Eagles»).

Aizvadītajā mačā «Eagles» ar rezultātu 5:2 viesos apspēlēja «Reign» vienību.

Pavlovs rezultatīvu piespēli veica otrās trešdaļas 8.minūtē, kad «Eagles» pārņēma vadību ar 2:1. Savukārt Freibergs mača izskaņā asistēja Anžes Kopitara brālim Gašperam, kurš samazināja rezultātu - 2:4.

Latvijas uzbrucējs maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1 un vienu metienu pa vārtiem, bet Freiberga kontā trīs metieni un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Šīs sezonas 25 mačos Pavlovs iekrājis 13 (7+6) punktus, bet Freibergs 22 cīņās guvis 2 vārtus un veicis 3 rezultatīvas piespēles partneriem.

Ar 33 punktiem 29 spēlēs «Reigns» atrodas trešajā vietā Rietumu konferencē, bet «Eagles» ar 32 ieņem piekto vietu.