HK «Rīga» viesos apspēlē Mitisču «Atlanti» komandu

BNS

HK «Rīga» otrdien Mitiščos ar 5:3 uzvarēja «Atlanti» komandu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē

Rīdziniekiem šī bija otrā uzvara pēc kārtas, kas ļauj komandai atrasties astotajā vietā Ziemeļrietumu divīzijas turnīra tabulā ar 62 punktiem 47 spēlēs. Savukārt «Atlanti» ieņem otro vietu Rietumu konferences Centra divīzijas turnīra tabulā.

Pirmajā trešdaļā pirmie vārtus guva mājinieki, bet otrajā Rūdolfs Maslovskis, Mārtiņš Dzierkals un Nikolajs Jeļisejevs guva trīs vārtus pēc kārtas panākot 3:1.

Trešajā perioda komandas guva vārtus pārmaiņus «Atlanti» divreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču vēlreiz Dzierkals un Deivids Sarkanis astoņas sekundes līdz pamatlaika beigām raidot ripu tukšos vārtos panāca 5:3.

Trešdien abas komandas sacentīsies atkārtoti.

MHL spēle:

*Mitišču «Atlanti» - HK «Rīga» 3:5 (1:0, 0:3, 2:2)

Vārtus guva: Pāvels Puškarjovs, Aleksejs Krasnovs 2 - Rūdolfs Maslovskis, Mārtiņš Dzierkals 2, Nikolajs Jeļisejevs, Deivids Sarkanis

Vārtsargi: Deniss Čerepovs - Egīls Mitens