Girgensonam rezultatīva piespēle; «Sabres» cieš 13. zaudējumu pēc kārtas

Kārtējo zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēlē piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā mačā «Sabres» ar rezultātu 2:3 viesos piekāpās Rietumu konferences pastarītei Edmontonas «Oilers».

21 gadu vecais Girgensons rezultatīvu piespēli veica trešās trešdaļas izskaņā, palīdzot somu aizsargam Rasmusam Ristolainenam samazināt pārsvaru līdz minumam - 2:3.

Latvietis laukumā pavadīja 20 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā izdarīja 2 metienus pa vārtiem, lietoja 2 spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jāizceļ, ka šis Teda Nolana padotajiem bija jau 13. zaudējums pēc kārtas, uzstādot jaunu kluba antirekordu.

Šīs sezonas 49 NHL spēlēs Girgensons atzīmējies ar 13 vārtu guvumiem un 10 rezultatīvām piespēlēm partneriem.

Nākamo spēli «Sabres» aizvadīs jau šonakt, kad viesos tiksies ar Vankūveras «Canucks» komandu, kas ceturtdien no fārmkluba uz NHL izsauca latvieti Ronaldu Ķēniņu.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 31 punktu 49 cīņās ieņem pārliecinoši pēdējo, 16. pozīciju.