Rīgas «Dinamo» sagrauj «Slovan» un sasniedz sezonas rekordu

Savu pārliecinošāko uzvaru šosezon Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā svētdien izcīnīja Rīgas «Dinamo» komanda, kas ar 6:0 savā laukumā sagrāva Bratislavas «Slovan» no Slovākijas. Šis panākums Latvijas komandai ļāva atgriezties Gagarina kausa izcīņas zonā.

Jau pirmajā trešdaļā «Dinamo» hokejisti guva trīs vārtus, ieliekot pamatus pārliecinošajai uzvarai. Rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja Roberts Bukarts, trešdaļas vidū precīzi meta Kaspars Saulietis, bet perioda pēdējā minūtē izcēlās zviedru uzbrucējs Linuss Videls.

Spēles turpinājumā «Dinamo» nekas būtiski nemainījās - mājinieki kontrolēja cīņas ritējumu. Otrajā trešdaļā pa vieniem vārtiem guva kapteinis Lauris Dārziņš un Krišjānis Rēdlihs, bet punktu trešajā periodā pielika Miks Indrašis.

«Dinamo» komandai šī bija sezonas piektā sausā spēle.

Rīgas «Dinamo» - Bratislavas «Slovan» 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)

Vārtu guvēji: 1:0 Roberts Bukarts (M. Rēdlihs, Videls) (00:24), 2:0 Kaspars Saulietis (Jerofejevs, Cibuļskis) (9:22), 3:0 Linuss Videls (Bukarts) (19:27), 4:0 Lauris Dārziņš (Indrašis, Vilsons) (27:35), 5:0 Krišjānis Rēdlihs (Bukarts, M. Rēdlihs) (30:51, vair.), 6:0 Miks Indrašis (Dārziņš) (41:22).

Metieni: 30 - 22

Soda minūtes: 8 - 14

Par labāko spēlētāju «Dinamo» sastāvā atzina uzbrucēju Kasparu Saulieti, bet viesiem kādreizējo Latvijas komandas uzbrucēju Tomašu Suroviju.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 53 spēlēs izcīnītu 71 punktu pakāpās uz 8. vietu, bet «Slovan» tikpat mačos iegūtie 59 punkti dod pēdējo, 14. pozīciju.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē pret «Slovan»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Džefs Delorjē).

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Kristaps Sotnieks, Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Grīnbergs.

Uzbrucēji: Roberts Bukarts, Linuss Videls, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Kails Vilsons, Miks Indrašis, Gints Meija, Andris Džeriņš, Gunārs Skvorcovs, Kaspars Saulietis, Broks Troters un Mārtiņš Cipulis.

Nākamo spēli Rīgas «Dinamo» hokejisti aizvadīs 5. februārī, kad savā laukumā uzņems Jekaterinburgas «Avtomobilist».