HK «Rīga» arī otrajā spēlē zaudē «Almaz» un nokļūst kritiskā situācijā

BNS

HK «Rīga» hokejisti pirmdien «Arēnā Rīga» ar 0:5 zaudēja Čerepovecas «Almaz» komandai Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) Harlamova kausa izcīņas pirmās kārtas otrajā spēlē un nokļuva kritiskā situācijā.

Pirmajā trešdaļā viesi guva divus vārtus, otrajā periodā pēc trešajiem zaudētajiem Nilu Grīnfogelu vārtos 27. minūtē nomainīja Egīls Mitens, taču arī viņš līdz otrajam pārtraukumam paspēja ielaist vienus vārtus un trešajā periodā vēl vienus.

Ronalda Ozoliņa trenētā komanda piedzīvoja otro zaudējumu spēļu sērijā līdz trim uzvarām. Nākamās trīs spēles notiks Čerepovecā, taču, lai iekļūtu nākamajā kārtā, rīdziniekiem tajās visās nepieciešamas uzvaras. Sērijas trešā spēle notiks ceturtdien.

Svētdien pirmajā spēlē HK «Rīga» zaudēja ar 3:6.

HK «Rīga» MHL regulāro čempionātu noslēdza 9. vietā Rietumu konferencē, bet Čerepovecas «Almaz» bija 8. vietā.

MHL Harlamova kausa izcīņas pirmās kārtas spēle: HK «Rīga» - Čerepovecas «Almaz» 0:5 (0:2, 0:2, 0:1).

Vārtu guvēji: Vladislavs Lonovenko, Vasilijs Habarovs, Dmitrijs Moisejevs, Eduards Gimatovs, Sergejs Kupcovs.

Vārtsargi: Nils Grīnfogels (Egīls Mitens) - Kirils Grigorjevs.