KHL būtu jānokaunas! Hokejists saņem sodu par nūjas uzdāvināšanu mazam zēnam

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Helsinku «Jokerit» uzbrucējs Jūhamati Altonens pēc otrdienas Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfināla ceturtā mača pret Minskas «Dinamo» vienību saņēma 20 minūšu disciplināro sodu.

Pēc uzvaras (2:1) Altonens uzdāvināja savu nūju mazam baltkrievu līdzjutējam, par ko viņš tika sodīts ar 20 minūšu disciplināro sodu.

Piebildīsim, ka šo maču tiesāja Latvijas arbitrs Eduards Odiņš un krievs Aleksejs Belovs.

29 gadus vecais Altonens šajā spēlē guva vienus vārtus, otrajā trešdaļā izlīdzinot rezultātu - 1:1.

Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 3-1 šobrīd atrodas Somijas komanda. Nākamais mačs starp «Jokerit» un «Dinamo» norisināsies ceturtdien Helsinkos.