Ķēniņš un «Canucks» piekāpjas «Stars» hokejistiem

Otro zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz svētdienu piedzīvoja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» vienība, kas ar 3:4 pagarinājumā savā laukumā atzina Dalasas «Stars» pārākumu.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja tieši 11 minūtes, kuru laikā veica 4 metienus pa pretinieku vārtiem, lika lietā 3 spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Vankūveras hokejistu rindās izcēlās Radims Vrbata un Niks Bonino.

Uzvaru viesiem pagarinājumā piektajā minūtē (4:13) nodrošināja Džona Klingberga raidījums.

24 gadus vecais Ķēniņš šosezon 24 spēlēs guvis 3 vārtus un veicis 8 rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficients ir +1.

Pēc aizvadītām 75 regulārā čempionāta spēlēm «Canucks» atrodas 6. vietā Rietumu konferencē.

Tikmēr citā mačā kārtējo neveiksmi piedzīvoja Teda Nolana vadītā, Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība, kas ar 3:5 viesos piekāpās Kolorādo «Avalanche».