«Sibirj» gūst pirmo uzvaru Austrumu konferences finālā

Pirmo uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijā otrdien izcīnīja Novosibirskas «Sibirj» hokejisti, kas ar 2:1 savā laukumā pieveica Kazaņas «Ak Bars».

Līdz ar to rezultāts sērijā līdz četriem panākumiem kļuva 2-1 «Ak Bars» labā.

Mača rezultātu 30. minūtē atklāja mājinieku hokejists Dmitrijs Kuriševs, bet četras minūtes vēlāk Konstantīns Koļcovs panāca izlīdzinājumu. 46 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām vairākumu realizēja «Sibirj», kad precīzi meta Igors Ožiganovs. Vēlāk izrādījās, ka tie bija pēdējie vārti šajā mačā, uzvaru izcīnot laukuma saimniekiem.

Spēli klātienē noskatījās 7400 skatītāju.

Sērijas ceturtais mačs risināsies ceturtdien Novosibirskā.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā regulārās sezonas spēcīgākā komanda Maskavas CSKA ar 3-0 atrodas vadībā pret ambiciozo Sanktpēterburgas SKA vienību.