Ķēniņš palīdz «Canucks» svinēt uzvaru NHL spēlē

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē izcīnīja Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» komanda.

Aizvadītajā spēlē «Canucks» vienība ar rezultātu 5:4 pēcspēles metienos uzveica Nešvilas «Predators» hokejistus.

Ķēniņš laukumā pavadīja 12 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā lietoja divu spēka paņēmienus, veica divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli «Canucks» labā izcēlās Alekss Borouss, bet divas piespēles Nika Bonino kontā un Dena Hamhiusa rēķinā.

Šīs sezonas 26 NHL mačos Ķēniņš izcēlies ar 3 vārtu guvumiem un 8 rezultatīvām piespēlēm partneriem. Latvijas uzbrucējs pie punktiem nav ticis jau pēdējās astoņās spēlēs.

Nākamo dueli «Canucks» aizvadīs piektdien, spēkojoties ar Čikāgas «Blackhawks» komandu.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Canucks» ar 95 punktiem 77 mačos ieņem sesto pozīciju.