Girgensonam un «Sabres» pirmā uzvara NHL jaunajā sezonā!

Pirmo uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēlē izcīnīja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā cīņā «Sabres» ar rezultātu 4:2 uzveica Kolumbusas «Blue Jackets» vienību.

Latviešu hokejists šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās. Laukumā Girgensons pavadīja 18 minūtes un četras sekundes (3:29 mazākumā), kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvarētāju labā ar vārtus guva Mets Molsons, Rasmus Ristolainens, Raiens O'Railijs un Džeks Aikls. Tikmēr «Blue Jackets» vienībā precīzi bija Brendons Sāds un Skots Hartnels.

NHL jaunās sezonas trijos mačos «Sabres» izcīnījuši vienu uzvaru un piedzīvojuši divas neveiksmes.

Nākamo spēli «Sabres» aizvadīs piektdien, viesos tiekoties ar Floridas «Panthers» hokejistiem.