Indrašis: Atkal mūs iegāza otrais periods

Kārtējo reizi bālo sniegumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta otrajā trešdaļā pirmdien nodemonstrēja Rīgas «Dinamo» komanda, atzina vienības labākais punktu guvējs Miks Indrašis.

«Zinājām, kas viņiem bija vajadzīgs – viens punkts. Domāju, spēli iesākām pietiekami labi. No malas likās, ka spēlējam nedaudz labāk nekā
«Slovan». Bija momenti, kurus neizmantojām. Diemžēl, bet atkal mūs iegāza otrais periods,» skaidroja Indrašis.

Otrajā periodā Rīgas «Dinamo» ielaida divus vārtus, bet trešajā trešdaļā spēja panākt neizšķirtu - 2:2.

«Trešajā trešdaļā vienkārši gājām laukumā un centāmies atspēlēties,» atzina «Dinamo» uzbrucējs. «Divus vārtus atguvām. Protams, gribējām izbraukumu noslēgt uz nedaudz labākas nots.»

Šajā duelī Indrašis guva komandas pirmos vārtus, kas viņam bija 13. precīzais metiens šosezon.

«Bija iespēlēts vairākums – katrs atradāmies savā pozīcijā. Sākumā centos atdot piespēli, bet nevienam neizdevās atbrīvoties. Pamanīju, ka Timijs [Tims Sestito] ir nosedzis vārtsargu, un metu tuvajā stūrī. Ripa veiksmīgi atrada ceļu vārtos,» teica latvietis.

Ar 13 vārtu guvumiem un 18 rezultatīvām piespēlēm Indrašis šobrīd ir rezultatīvākais Rīgas «Dinamo» spēlētājs.

Šonedēļ KHL iestājies pārtraukums, bet nākamnedēļ «Dinamo» aizvadīs pēdējās divas regulārā čempionāta spēles.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 69 punktiem 58 mačos atrodas 12. pozīcijā.