Ošī «hattrick» kaldina «Capitals» uzvaru pār «Penguins»

BNS

Regulārās sezonas čempioni Vašingtonas «Capitals» ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālu sāka ar 4:3 uzvaru pagarinājumā pār Pitsburgas «Penguins».

Par spēles varoni kļuva T. J. Ošī, kurš guva trīs vārtus, arī izšķirošos - deviņas minūtes un 33 sekundes kopš ceturtā perioda sākuma.

Pēc tam, kad Andrē Burakovskis bija «Capitals» pirmajā periodā izvirzījis vadībā, otrajā Bens Lavdžojs un Jevgeņijs Malkins panāca 2:1 jau viesu labā.

Sekoja pirmie divi Ošī vārti, bet trešā perioda devītajā minūtē Niks Bonino atjaunoja neizšķirtu.

Sērijas otrā spēle turpat Vašingtonā notiks sestdien.