Bukarts rezultatīvs savā pirmajā NHL pārbaudes mačā, Gudļevskis ielaiž divas ripas

Ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes mačā otrdien izcēlās Floridas «Panthers» latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts.

Aizvadītajā duelī «Panthers» ar rezultātu 1:2 piekāpās Nešvilas «Predators» hokejistiem.

Bukarts otrā perioda izskaņā rezultatīvi piespēlēja Polam Tomsonam, kas samazināja pārsvaru līdz minimumam.

20 gadus vecais latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 12 minūtes un 24 sekundes.

Tāpat neveiksmi otrdien piedzīvoja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas «Lightning» vienība, kas ar 2:3 kapitulēja Karolīnas «Hurricanes» klubam.

Gudļevskis laukumā pavadīja 30 minūtes, atvairot 21 no 23 pretinieku metieniem. Otras 30 minūtes tika atvēlētas Edamam Vilkoksam, kurš tika galā ar 14 no 15 metieniem.

Savukārt pie uzvaras pārbaudes cīņā tika Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība, kas ar 3:2 pagarinājumā uzveica Otavas «Senators».

Latvietis, kas pirmdien pārbaudes spēlē guva vārtus, šovakar laukumā pavadīja 21 minūti un 29 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Jāatzīmē, ka Girgensonam šajā mačā tika uzticēta kapteiņa asistenta uzšuve.