Girgensonam un «Sabres» zaudējums Vankūverā

Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas mačā piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā duelī «Sabres» ar rezultātu 1:2 viesos kapitulēja Vankūveras «Canucks» hokejistiem.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes un 25 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem un lietojot vienu spēka paņēmienu.

Vienīgos vārtus «Sabres» komandas labā nepilnas astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām guva Niks Delorjērs. Tikmēr «Canucks» rindās precīzi bija Janeks Hansens un Daniels Sedīns.

Atgādināsim, ka pagājušajā mačā Girgensons guva savus pirmos vārtus šīs sezonas NHL regulārajā čempionātā.

Ar trijiem punktiem četrās spēlēs «Sabres» hokejisti ieņem 12. pozīciju Austrumu konferencē.

Savainojumu dēļ Bufalo komandai uz ilgu laiku nevar palīdzēt divi tās uzbrukuma līderi - Džeks Aikls un Evanders Keins.

Arī nākamo spēli «Sabres» aizvadīs viesos, kad naktī uz trešdienu spēkosies ar Filadelfijas «Flyers» hokejistiem.