Girgensona rezultatīvā piespēle palīdz «Sabres» tikt pie punkta Filadelfijā

Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas mačā piedzīvoja latviešu spēlētāja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā duelī «Sabres» ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Filadelfijas «Flyers» vienībai.

Girgensons ar rezultatīvu piespēli atzīmējās otrās trešdaļas 3. minūtē, kad meta pa vārtiem un ripas lidojuma virzienu pamainīja Tailers Eniss.

Latvietis laukumā pavadīja 11 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, lietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu.

Ar diviem precīziem metieniem «Sabres» komandā izcēlās Mets Molsons, bet «Flyers» rindās vārtus guva Treviss Konečnijs, Breidans Šens un Markuss Straits.

Šīs sezonas piecās NHL spēlēs Girgensons izcēlies ar 1 vārtu guvumu un 1 rezultatīvu piespēli partnerim.

Nākamo spēli «Sabres» aizvadīs naktī uz piektdienu, spēkojoties ar Minesotas «Wild» hokejistiem.