Noskaties: «Islanders» hokejisti gūst divus vārtus trīs sekunžu laikā

Ņujorkas «Islanders» neaizvada savu labāko sezonu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā, tomēr tā aizgājušās nakts spēlē ar rezultātu 5:3 pārspēja spēcīgo Pitsburgas «Penguins» komandu. Turklāt uzvara tika nodrošināta pēdējās pusminūtes laikā. Ceturto ripu pretinieka vārtos 26,6 sekundes līdz trešās trešdaļas baigām ieraidīja Anderss Lī, bet trīs sekundes vēlāk no laukuma centra līnijas tukšos vārtos precīzi meta krievu uzbrucējs Nikolajs Kuļomins.

Mača laikā «Islanders» atradās vadībā ar 3:0, bet līdz trešās trešdaļas vidusdaļai savu pārsvaru izsēja. Tomēr pēdējā pusminūtē Ņujorkas hokejisti situāciju vērsa par labu un guva savu otro panākumu pēc kārtas.