Girgensons gūst skaistus vārtus, «Sabres» pagarinājumā zaudē «Capitals»

Ar precīzu metienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēlē izcēlās Bufalo «Sabres» komandas latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

Aizvadītajā duelī «Sabres» vienība ar rezultātu 2:3 pagarinājumā piekāpās Vašingtonas «Capitals» hokejistiem.

Girgensons savus vārtus guva pirmās trešdaļas sestajā minūtē, kad izgājienā viens pret vienu apspēlēja «Capitals» vārtsargu Braienu Holtbiju un no neērtās nūjas puses ripu raidīja virs kājsarga.

Latvietis laukumā pavadīja tikai astoņas minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus, lietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vēl vienu vārtus «Sabres» komandā guva Kails Okposo, bet «Capitals» rindās divas reizes precīzs bija Markuss Johansons, kā arī vienus vārtus guva Džejs Bīgls.

Šīs sezonas 25 NHL spēlēs Girgensons izcēlies ar 2 vārtu guvumiem un 3 rezultatīvām piespēlēm partneriem.

Nākamo maču «Sabres» aizvadīs jau šonakt, kad spēkosies ar Edmontonas «Oilers» hokejistiem.

Ar 24 punktiem 25 spēlēs «Sabres» ieņem 15. pozīciju Austrumu konferencē.