Gudļevskis atkal paliek rezervē, Rihards Bukarts gūst jau sestos vārtus

Pie uzvaras Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta trešdienas spēlē tika latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakjūzas «Crunch» komanda.

Aizvadītajā duelī «Crunch» hokejisti ar rezultātu 4:2 savā laukumā uzveica «Lehigh Valley Phantoms» vienību.

Latviešu vārtsargs jau atkal tika atstāts uz rezervistu soliņa, bet vārtu drošība tika uzticēta Adamam Vilkoksam, kurš atvairīja 48 no 50 pretinieku metieniem.

Šīs sezonas 11 AHL mačos Gudļevskis vidēji ielaidis 3,03 ripas un atvairījis 86,90% metienu.

Tikmēr ar precīzu metienu Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) mačā trešdien atzīmējās latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts no Mančestras «Monarchs» vienības.

Bukarts precīzs bija jau pirmās trešdaļas piektajā minūtē, atklājot rezultātu - 1:0.

Šīs sezonas 6 ECHL cīņās Bukarts izcēlies ar 6 vārtu guvumiem un 1 rezultatīvu piespēli.