Zināmi visi pasaules U-20 čempionāta pusfinālisti

Pie panākumiem U-20 hokeja pasaules čempionātā (PČ) elites divīzijas ceturtdaļfinālu mačos pirmdien tika Kanādas, Zviedrijas un ASV valstsvienība.

Mājiniece Kanādas izlases ar rezultātu 5:3 apspēlēja Čehijas spēlētājus, Zviedrijas valstsvienība 8:3 uzveica slovākus, bet ASV komanda ar 3:2 sīvā cīņā uzvarēja Šveici.

Pusfinālā Kanādas izlase tiksies ar Zviedriju, bet ASV hokejisti spēkosies ar Krieviju, kas ceturtdaļfinālā 4:0 apspēlēja dāņus.

Rezultatīvākais čempionāta spēlētājs šobrīd ar pieciem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm ir Zviedrijas komandas pārstāvis Aleksandrs Nīlanders.

Atgādināsim, ka Latvijas izlase šovakar ar čempioni Somiju aizvadīs otro maču par izdzīvošanu elitē. Pirmajā cīņā mūsu hokejisti ar 1:2 atzina somu pārākumu.