Girgensons un «Sabres» cieš neveiksmi pret Stenlija kausa čempioniem

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē izcīnīja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā duelī «Sabres» ar rezultātu 1:3 savā laukumā kapitulēja Pitsburgas «Penguins» vienībai.

Latvietis laukumā pavadīja 12 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus, lietoja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu -1.

Vienīgos vārtus «Sabres» komandas labā guva Sems Rainharts, bet «Penguins» vienībā precīzi bija Sidnijs Krosbijs, Niks Bonino un Konors Šīrijs.

Pēdējo reizi pie rezultativitātes punkta Girgensons tika gandrīz pirms mēneša - 25.februārī.

Nākamo spēli «Sabres» aizvadīs naktī uz svētdienu, spēkojoties ar Toronto «Maple Leafs» hokeja vienību.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 73 punktiem 74 mačos ieņem 14.pozīciju.