Ovečkins un «Capitals» panāk neizšķirtu, «pīles» soļo tālāk

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otro kārtu trešdien kā pirmie sasniedza Anaheimas «Ducks».

Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē «Ducks» izbraukumā ar 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) pieveica Kalgari «Flames», sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar pārliecinošo 4-0.

Sērijas ceturtajā spēlē lielisku sniegumu «Ducks» vārtos demonstrēja Džons Gibsons, kurš atvairīja 36 pretinieku metienus. Tikmēr pretinieku vārtos Braiens Eliots tika nomainīts jau sestajā minūtē, jo viņš pēc Patrika Īvsa metiena ielaida muļķīgus vārtus no laukuma stūra. Tāpēc viņa vietā stājās Čeds Džonsons, kurš gan pats vienīgo reizi kapitulēja jau pēc minūtes.

Otrajā trešdaļā Šons Monehens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet pamatlaika noslēgumā Raiens Geclafs ripu raidīja jau tukšos «Flames» vārtos.

Nākamajā kārtā «Ducks» sacentīsies ar Sanhosē «Sharks» vai Edmontonas «Oilers». Šajā sērijā rezultāts pašlaik ir neizšķirts 2-2.

Zīmīgi, ka «Ducks» pamatlaikā nav zaudējusi nevienu spēli kopš 10.marta. Kopš tā laika komanda aizvadījusi 18 spēles.

Tikmēr citā Rietumu konferences ceturtdaļfināla duelī Minesotas «Wild» trešdien izbraukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja Sentluisas «Blues», kas gan joprojām atrodas sērijas vadībā ar 3-1.

Teicamu sniegumu «Wild» vārtos šajā mačā aizvadīja Devans Dubniks, kurš atvairīja visus 28 pretinieku metienus, tiekot pie otrās «sausās» spēles Stenlija kausa izcīņas karjerā.

Neizšķirtu Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā panākusi regulārā turnīra uzvarētāja Vašingtonas «Capitals», kas ar 5:4 (4:1, 0:1, 1:2) izbraukumā pieveica Toronto «Maple Leafs», sērijā panākot 2-2.

«Capitals» hokejisti aizvadīja lielisku pirmo trešdaļu, izvirzoties vadībā ar 4:1, tomēr cīņas turpinājumā «Maple Leafs» samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, atjaunojot intrigu. Tiesa, Vašingtonas klubam izdevās nosargāt uzvaru.

Viesu rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Tīdžejs Ošī un Toms Vilsons, kamēr vienreiz atzīmējās krievs Aleksandrs Ovečkins.

Vēl vienā Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā duelī Otavas «Senators» izbraukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Bostonas «Bruins», sērijā panākot 3-1.

Vienīgos vārtus šī mača 46.minūtē iemeta Bobijs Raiens, kamēr «Senators» vārtsargs Kreigs Andersins atvairīja visus 22 metienus.