«Oilers» un «Predators» ar uzvarām sāk Rietumu konferences pusfinālu

Panākumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīra Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajos mačos trešdien izcīnīja Edmontonas «Oilers» komandas un Nešvilas «Predators» vienības.

Aizvadītajā spēlē Edmontonas hokejisti ar rezultātu 5:3 viesos uzveica Anaheimas «Ducks» vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Trešā trešdaļa iesākās ar kaujiniecisku neizšķirtu - 1:1. Atlikušajās 20 minūtēs «Oilers» guva četrus vārtus, uz ko «Predators» atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem.

Lielisku sniegumu šajā duelī uzvarētāju rindās demonstrēja Vācijas jaunais uzbrucējs Leons Driasaitls, kura kontā trīs piespēle un vieni gūti vārti.

Otrā pusfināla mačā Nešvilas «Predators» ar 4:3 apspēlēja Sentluisas «Blues», pārņemot vadību ar 1-0.

«Predators» aizsargs P.K. Subēns izcēlās ar trīs punktiem (1+3).