«Penguins» pazaudē Krosbiju, «Capitals» dramatiskā cīņā gūst pirmo uzvaru

Pirmo uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālsērijas trešajā mačā pirmdien izcīnīja Vašingtonas «Capitals» komanda.

Aizvadītajā mačā «Capitals» komanda ar rezultātu 3:2 pagarinājumā uzveica Vašingtonas «Capitals» vienību, sērijā samazinot pārsvaru 1-2.

Rezultātu pirmajā trešdaļā vairākumā atklāja «Capitals» zviedru uzbrucējs Niklass Bekstrēms. Trešās trešdaļas ievadā «Capitals» dubultoja pārsvaru, kad precīzs metiens padevās Jevgēņijam Kuzņecovam.

Nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām «Penguins» guva divus vārtus un atspēlējās, taču pagarinājumā «Capitals» aizsargs Kevins Šatenkirks atnesa savai vienībai uzvaru.

Piebildīsim, ka pirmajā periodā «Penguins» zaudēja savu kapteini Sidniju Krosbiju. Viņam ar nūju galvā iebrauca Vašingtonas komandas aizsargs Mats Niskanens. Pēc nepatīkamās sadursmes Krosbijs laukumā vairāk neatgriezās.

Nākamais šīs sērijas mačs norisināsies naktī uz ceturtdienu.