Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Viljandi Metalli mängijad.
Viljandi Metalli mängijad. Foto: Elmo Riig / Sakala

Viljandi võrkpallinaiskond teenis nädalvahetusel kolmes järkestikuses kohtumises kolm võitu ning jätkab liiga liidrina.

Reedel ja laupäeval Viljandi spordihoones Eesti naiste võrkpalliliigas konkurente võõrustanud Viljandi Metall alistas mõlemad vastased 3:0 tulemusega. Sama tulemusega jätkus viljandlannade võidukäik pühapäeval Võrus.

Sealse võrkpalliklubi vastu mängides osutus Viljandi võistkonna parimaks temporündaja Katrin Kõverjalg. Naiskond loovutas võõrustajatele enim punkte esimeses geimis, mis lõppes tulemusega 25:21, kaks järgmist said lahenduse seisul 25:19.

Laupäeval kodusaalis Tallinna Ülikooliga kohtunud Viljandi Metall andis külalistele geimides punkte vastavalt 16, 18 ja 13. Viljandlannadest nimetati laupäeval parimaks mängijaks Anu Ennok ja külalisvõistkonnast Liina Kukk.

Reedene vastane oli Noortekoondis/Audentes, kellele viljandlannad loovutasid avageimis 15, teises 17 ning kolmandas 10 punkti. Võitjate poolelt tunnistati mängu parimaks Siret Rits, Noortekoondis/Audentesest pälvis tunnustuse Eliisa Peit.

Viljandi naiskond on võitnud kõik liigas peetud viis kohtumist ning juhib tiitlikaitsja GMP naiskonna ees ka turniiritabelit.

Salestari liiga põhiturniiri esimese ringi viimase mängu peab Viljandi Metall 21. novembril Viljandi spordihoones Pärnu võrkpalliklubiga.