Vācijas valstsvienība izrauj uzvaru pār Franciju

Ar uzvaru pasaules čempionātu (PČ) hokejā sestdien Prāgā (Čehija) sāka Vācijas nacionālā hokeja komanda, kas ar 2:1 pamatlaika minūtē nodrošināja panākumu pār Francijas izlasi.

Spēles rezultātu 13. minūtē atklāja Mihaels Volfs. Līdz 51. minūtei rezultāts nemainījās, bet tad precīzi meta francūzis Damjēns Flerī, panākdams izlīdzinājumu.

Galvenie notikumi risinājās pēdējās pamatlaika minūtēs. 59 sekundes līdz trešdaļas noslēgumam Vācijas komandai uzvaru nesošos vārtus vairākumā guva Patriks Raimers, cīņai noslēdzoties ar Vācijas uzvaru 2:1.

Mača pēdējās 30 sekundes francūži aizvadīja sešatā pret pieciem (nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju), taču neizšķirtu panākt Francijas komandai neizdevās.

Citā pasaules čempionāta spēlē B grupā Baltkrievijas hokejisti ar 4:2 pieveica Slovēniju.

Dienas pirmajā spēlē A apakšgrupā Austrija negaidīti ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveica Šveici. Sestdienas vakarā (pl. 21.15) Aleksandra Beļavska vadītā Latvijas komanda spēkiem mērosies ar mājinieci Čehiju.

Pasaules čempionāts no 1. līdz 17. maijam risinās Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā.