Apotheka konkurss stipriem vīriešiem 1.kārta - laimē biļetes uz hokeju!

Novembris ir pašpārliecinātu, mērķtiecīgu, aktīvu un par savu veselību domājošu vīriešu mēnesis. Lai Tava pašsajūta būtu ideāla un imūnsistēma nelokāma, noteikti ir nepieciešams rūpēties par savu veselību un izveidot sev piemērotu veselības formulu.

Tāpēc aptieku tīkls Apotheka stiprā dzimuma pārstāvjus aicina piedalīties konkursā un laimē balvu komplektu no aptieku tīkla Apotheka - “Wellman” vitamīnu un minerālvielu kompleksu vīriešu veselībai, dzīvespriekam un enerģijas atgūšanai. Kā kā arī biļetes uz kādu no hokeja kluba “Kurbads” spēlēm 2016.gada novembrī vai decembrī.

Konkursa uzdevums ir pavisam vienkāršs – pastāsti, kāda ir Tava veselības formula!

Bet, lai domas raisītos labāk, iedvesmojies no spēcīgajiem hokeja komandas “Kurbads” komandas dalībniekiem, kuri arī ir atklājuši savas formulas uz stipru veselību.  Šoreiz savu veselības formulu lūdzām atklāt ātrajam un vienmēr aktīvajam uzbrucējam Bruno Zabim.

Tavas atbildes gaidām līdz 2016.gada 14.novembrim. Aptieku tīkla Apotheka pārstāvji izvēlēsies trīs laimīgos balvu ieguvējus, kuri tiks paziņoti 2016.gada 16.novembrī.

Noslēdzies aptieku tīkla Apotheka konkursa stipriem vīriešiem konkurss un zināmi 3 laimīgie uzvarētāji, kas saņems balvas - “Wellman” vitamīnu un minerālvielu kompleksu vīriešu veselībai, dzīvespriekam un enerģijas atgūšanai. Kā kā arī biļetes uz kādu no hokeja kluba “Kurbads” spēlēm 2016.gada novembrī vai decembrī. Tie ir: 

Matīss (e-pasts: m....si...@gmail.com), kurš atklāja, ka viņa veselības formula ir katru dienu klausīties savā ķermenī. Matīss raksta: "Ik dienas dodos skriet, neskatoties uz laikpstākļiem. Skrienu salā, tumsā, putenī, svelmē vai lietū. Savu ķermeni un garu norūdu. Vingroju un eju peldēt katru nedēļu cauru gadu. Tas ir fantastiski, tā sajūta pēc peldes tagad aukstumā, un man tā ir sava veida veselīga kriosauna. Tad es pa īstam sajūtu savu ķermeni un rezultāts ir acīm redzams - veselība neklibo. Labprāt aicinu sev pievienoties!"

Aigars (e-pasts: a....ir...@inbox.lv), kura veselības formula ir mīloša ģimene.

Dainis (e-pasts: d...s0...@inbox.lv), kurš rakstīja: "Hmm, mana veselības formula...Nu nav tā no pareizajām, katrā ziņā gribētos uzlabot, bet nav jau arī tā, ka būtu galīgi zemē metama. Ceļos no rīta laicīgi - nevar taču gulēt, jo citādi aukstums "saimniekos" pa māju, tāpēc laižos lejā uz katlu māju, krāmēju katlā briketes, tad pa ceļam uz vannas istabu, ieslēdzu kafijas automātu, dušojos, tad kārtīgi pabrokastoju un dodos dienas gaitās. Ar pusdienām gan grēkoju, taču vakariņas ir neiztrūkstoša sastāvdaļa. Pēdējā laikā gan ievēroju mērenību, pievēršu uzmanību, lai ēdiens nebūtu trekns, cenšos lietot vairāk salātus, kā arī dzert ūdeni vismaz 1,5 litru. Manas fiziskās aktivitātes ir kā jau laukos: vasarā mauriņa pļaušana, darbs ar lāpstu un cirvi, ziemā, savukārt, mans sabiedrotais ir sniega lāpsta. Vakarā gan atlaižos dīvānā vai nu ar labu "krimiķi" rokās vai vienkārši skatos TV. Lai jaukas dienas, priecīgi Valsts svētki un balts sniedziņš pāri visam."

Par balvu saņemšanu ar uzvarētājiem TVNET redakcija sazināsies personīgi. Paldies visiem par dalību!