Apotheka konkurss stipriem vīriešiem 2.kārta - laimē biļetes uz hokeju!

Novembris ir pašpārliecinātu, mērķtiecīgu, aktīvu un par savu veselību domājošu vīriešu mēnesis. Lai Tava pašsajūta būtu ideāla un imūnsistēma nelokāma, noteikti ir nepieciešams rūpēties par savu veselību un izveidot sev piemērotu veselības formulu.

Tāpēc aptieku tīkls Apotheka stiprā dzimuma pārstāvjus aicina piedalīties konkursā un laimēt balvu komplektu no aptieku tīkla Apotheka - “Wellman” vitamīnu un minerālvielu kompleksu vīriešu veselībai, dzīvespriekam un enerģijas atgūšanai. Kā kā arī biļetes uz kādu no hokeja kluba “Kurbads” spēlēm 2016.gada novembrī vai decembrī.

Konkursa 2.kārtas uzdevums ir pavisam vienkāršs – pareizi atbildi 3 uz jautājumiem, kas saistīti ar pieredzes bagāto hokeja komandas "Kurbads" uzbrucēja Jura Štāla veselības formulu!

Tavas atbildes gaidām līdz 2016.gada 21.novembrim. Trīs laimīgie pareizo atbilžu iesūtītāji, kuri saņem balvu tiks paziņoti 2016.gada 23.novembrī.

Noslēdzies aptieku tīkla Apotheka konkursa stipriem vīriešiem konkursa 2.kārta un zināmi 3 laimīgie pareizo atbilžu iesūtītāji, kas saņems balvas - “Wellman” vitamīnu un minerālvielu kompleksu vīriešu veselībai, dzīvespriekam un enerģijas atgūšanai. Kā kā arī biļetes uz kādu no hokeja kluba “Kurbads” spēlēm 2016.gada decembrī. Tie ir: 

  • Ervīns (e-pasts: e..go@inbox.lv, tel. 265...46)
  • Gunārs (e-pasts: m...rs@inbox.lv, tel. 263...30)
  • Normunds (e-pasts: a...21@tvnet.lv, tel.: 200...63)

Par balvu saņemšanu ar uzvarētājiem TVNET redakcija sazināsies personīgi. Paldies visiem par dalību!