Apotheka konkurss stipriem vīriešiem 3.kārta - laimē biļetes uz hokeju!

Novembris ir pašpārliecinātu, mērķtiecīgu, aktīvu un par savu veselību domājošu vīriešu mēnesis. Lai Tava pašsajūta būtu ideāla un imūnsistēma nelokāma, noteikti ir nepieciešams rūpēties par savu veselību un izveidot sev piemērotu veselības formulu.

Tāpēc aptieku tīkls Apotheka stiprā dzimuma pārstāvjus aicina piedalīties konkursā un laimē balvu komplektu no aptieku tīkla Apotheka - “Wellman” vitamīnu un minerālvielu kompleksu vīriešu veselībai, dzīvespriekam un enerģijas atgūšanai. Kā kā arī biļetes uz kādu no hokeja kluba “Kurbads” spēlēm 2016.gada decembrī.

Konkursa uzdevums ir pavisam vienkāršs – pastāsti, kāda ir Tava veselības formula!

Bet, lai domas raisītos labāk, iedvesmojies no spēcīgajiem hokeja komandas “Kurbads” komandas dalībniekiem, kuri arī ir atklājuši savas formulas uz stipru veselību.  Šoreiz savu veselības formulu lūdzām atklāt kādreizējam Latvijas izlases dalībniekam un tagadējam hokeja kluba "Kurbads" trenerim Rodrigo Laviņam.

Tavas atbildes gaidām līdz 2016.gada 28.novembrim. Aptieku tīkla Apotheka pārstāvji izvēlēsies trīs laimīgos balvu ieguvējus, kuri tiks paziņoti 2016.gada 29.novembrī.

Noslēdzies aptieku tīkla Apotheka konkursa stipriem vīriešiem 3.kārta un zināmi 3 laimīgie uzvarētāji, kas saņems balvas - “Wellman” vitamīnu un minerālvielu kompleksu vīriešu veselībai, dzīvespriekam un enerģijas atgūšanai. Kā kā arī biļetes uz kādu no hokeja kluba “Kurbads” spēlēm 2016.gada decembrī. Tie ir: 

Igors (e-pasts:j...rs...@inbox.lv ), kura veselības formula ir 2 kilometru rīta skrējiens, brokastīs - auzu pārslu biezputra, vakarā pēc darba - treniņš futbolā.

Kalvis (e-pasts: k...kul...@gmail.com), kurš rakstīja: "Mana veselības formula ir regulāri sporta zāles apmeklējumi. Svari ne tikai dod spēku, bet veido arī spēcīgāku imūnsistēmu. Pie tam arī pēc treniņa jūties garīgi labāk... rudens/ziemas depresija netiek klāt. Šajā laikā pārtikā iekļauju visu to, kas mazdārziņā izaudzēts, neko lieku un ķīmiski apstrādātu ! Protams, gadās arī nogrēkoties..bet kam tad negadās - Just Live Your Life + bārda ir līdzi visu cauru gadu !"

Māris (e-pasts: m...mor...@gmail.com), kurš atklāja, ka viņa veselības formula ir labi nodomi, aktīvas darbības, saprātīgas vēlmes, pozitīvas domas, mīlestības enerģija, kas piepilda dzīvi ar laimes un prieka izjūtu!

Par balvu saņemšanu ar uzvarētājiem TVNET redakcija sazināsies personīgi. Paldies visiem par dalību!