Par agresiju pret tiesnesi uz pusgadu diskvalificēts handbolists Bauze

 

Latvijas Handbola federācijas (LHF) sacensību komisija par agresiju pret vienu no tiesnesēm ONSC/HK Ogre 1. līgas spēlē pret «Skrīveri/Aizkraukle» komandu diskvalificējusi ogrēniešu spēlētāju Jāni Bauzi.

Incidents notika spēles galotnē, pēdējā minūtē, kad par rupju spēli saskarē ar pretinieku Bauze saņēma diskvalifikāciju. Pēc tās spēlētājs nevis atstāja spēles laukumu, bet ar agresiju (fiziski aizskarot - pagrūžot un verbāli apvainojot) vērsās pret vienu no spēles tiesnesēm. Konkrēto spēli tiesāja Lilija Lauva un Diāna Škļara, bet spēles inspektors bija LHF tiesnešu vadītājs Ilmārs Kazinieks.

Izvērtējot notikušā apstākļus, balstoties uz LHF soda sankciju reglamentu, nolēma OSNC/HK Ogre komandai piespriest 25 eiro naudas sodu par spēles epizodi, kā arī 280 eiro naudas sodu par agresiju pret tiesnesi. Savukārt Bauze tiek diskvalificēts no LHF rīkotajām sacensībām uz sešiem mēnešiem līdz šā gada 20. septembrim.

Bauze pārstāv ne tikai 1. līgas komandu ONSC/HK Ogre, bet arī SynotTip handbola Virslīgas klubu «Ogre/Miandum». 1. līgā Bauze šosezon 12 spēlēs guvis 87 vārtus, bet Virslīgā 17 spēlēs izcēlies ar 57 vārtu guvumiem.

Reklāma
Saistītie raksti
Ibrahimovičam piemērota trīs spēļu diskvalifikācija

Ibrahimovičam piemērota trīs spēļu diskvalifikācijaApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89700 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 25000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 525000 EUR

Sadarbības partneri

  • LHF