Džokovičs spiests atteikties no dalības Maiami «Masters 1000» turnīrā

Novāks Džokovičs
 

Arī pasaules tenisa ranga otrās vietas īpašnieks Novāks Džokovičs no Serbijas atsaucis savu dalību nākamnedēļ gaidāmajā Maiami «Masters 1000» sērijas turnīrā.

Pašlaik 29 gadus vecais Džokovičs pašlaik iedzīvojies elkoņa traumā, un ārsti viņam ieteikuši nestartēt Maiami turnīrā.

«Elkoņa trauma, ar ko saskaros jau vairākus mēnešus, nedēļas laikā ir tikai pasliktinājusies. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai veiktu atveseļošanos un kortā atgrieztos pēc iespējas ātrāk,» svētdien pavēstīja Džokovičs.

Reklāma

Zīmīgi, ka dienu iepriekš par savu nepiedalīšanos turnīrā Maiami paziņoja arī pasaules pirmā rakete Endijs Marejs no Lielbritānijas, kuram arī esot elkoņa savainojums.

Džokovičs, kurš savas karjeras laikā izcīnījis 12 «Grand Slam» titulus, pērn zaudēja pasaules ranga līdera godu lielisku sezonu aizvadījušajam Marejam. Tieši turnīrā Maiami serbs 2007.gadā tika pie sava pirmā «Masters» titula, turklāt viņš šajās sacensībās uzvarējis jau trīs gadus pēc kārtas, bet kopumā viņš šo trofeju izcīnījis sešas reizes.

Serbijas tenisists šosezon izcīnījis vienu titulu, kad Dohas «ATP World Tour 250» turnīra finālā pārspēja Mareju, bet pirms nedēļas viņš cieta neveiksmi Indianvelsas «Masters 1000» turnīra ceturtajā kārtā.

Saistītie raksti
Sevastova prestižā Indianvelsas turnīra otrajā kārtā zaudē šogad lielisku sniegumu rādošajai Deivisai

Sevastova prestižā Indianvelsas turnīra otrajā kārtā zaudē šogad lielisku sniegumu rādošajai Deivisai

Federers mūsdienu tenisa klasikā Indianvelsā apspēlē Nadalu

Federers mūsdienu tenisa klasikā Indianvelsā apspēlē NadaluSaistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 52500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 149000 EUR