Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Volejbola bumba |  
Foto: Edijs Pālens / LETA

Tiesas sēde par Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidenta vēlēšanu leģitimitāti pārcelta uz 15.maiju, aģentūrai LETA sacīja biedrības «Es par volejbolu!» valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis.

Sākotnēji tiesas sēdei bija paredzēts notikt trešdien, 18.aprīlī, taču otrdien tā pārcelta uz 15.maiju.

Tiesas sēdē tiks izvērtēta LVF prezidenta vēlēšanu leģitimitāte, jo Ata Sausnīša pārvēlēšanas brīdī pagājušā gada februārī tika konstatēti virkne būtisku pārkāpumu.

Pagājušajā nedēļā arī neveiksmi piedzīvoja sasauktā LVF kopsapulce, kurā organizācijas ģenerālsekretāram Edgaram Zaiženijam bija jāprezentē papildinātā «Volejbola attīstības stratēģija 2018. - 2021. gadam», kā arī federācijas prezidentam Sausnītim jāiepazīstina ar valdes locekļa kandidātu, lūdzot biedrus to atbalstīt.

Tiesa, pasākums izgāzās, jo nebija ieradušies pietiekami daudz organizācijas biedru, lai savāktu kvorumu.

Timermanis atklāja, ka jauna kopsapulce sasaukt 27.aprīlī. Zīmīgi, ka tieši tad gaidāms arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) ārkārtas kongress, kur, visticamāk, tiks ievēlēts jauns organizācijas prezidents.

Biedrība «Es par volejbolu!» jau labu laiku ir opozīcijā LVF pašreizējai vadībai. Tās pārstāvji gan sadarbībā ar federāciju izstrādāja attīstības stratēģiju, tomēr Timermanis atzina, ka izmaiņas tajā beigās veiktas tik daudz, ka viņš to parakstīt vairs nav gatavs.

© TVNET. Visas tiesības paturētas