Rastorgujevam septītā vieta Eiropas čempionāta iedzīšanas sacensībās (2)

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien izcīnīja septīto vietu Eiropas čempionātā 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.

Pēc astotās vietas sprintā, iedzīšanā Rastorgujevs bija ātrākais slēpotājs no visiem sportistiem, tomēr četrās šaušanās pieļautās piecas kļūdas viņam neļāva pakāpties augstāk par septīto vietu.

Zīmīgi, ka pēc pirmās šaušanas, kurā Rastorgujevs bija nekļūdīgs, viņš bija pakāpies pat līdz otrajai vietai.

Sacensībās uzvaru izcīnīja krievs Aleksejs Volkovs, kurš sprintā bija otrais, bet iedzīšanā kļūdījās divas reizes, Rastorgujevu finišā apsteidzot par minūti un 0,4 sekundēm.

Otro vietu izcīnīja bulgārs Krasimirs Aņevs, bet trešais finišēja francūzis Žans Gijoms Botriks.

Kā ziņots, vēl viens Latvijas sportists Toms Praulītis sestdien notikušajā sprintā pieļāva astoņas kļūdas un ierindojās 65.vietā 67 finišējušo dalībnieku konkurencē, iedzīšanai nekvalificējoties.

Pirms tam ļoti sekmīgi Rastorgujevs aizvadīja arī sacensības 20 kilometru distancē, izcīnot ceturto vietu.

Eiropas čempionātā piedalās sportisti līdz 26 gadu vecumam un sacensības noslēgsies svētdien.