Melbārdis/Dreiškens un Šici triumfē LČ divnieku ekipāžām

Latvijas čempionātā bobslejā sestdien triumfēja Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu, kamēr Latvijas čempionātā kamaniņu sportā divnieku ekipāžām uzvaras laurus plūca Andris un Juris Šici.

Siguldas trasē notikušajās sacensībās Melbārdis/Dreiškens divu braucienu summā uzrādīja rezultātu minūte un 42,21 sekunde, par 0,44 sekundēm apsteidzot otrajā vietā palikušo Uģi Žaļimu ar stūmēju Intaru Dambi.

Trešo vietu izcīnīja Oskars Kibermanis/Elviss Kamšs, kas no uzvarētāju ekipāžas atpalika par 2,43 sekundēm.

Tikmēr sacensībās kamaniņu divnieku ekipāžām Šici divu braucienu summā sasniedza rezultātu minūte un 25,835 sekundes, par 0,134 sekundēm apsteidzot Oskaru Gudramoviču/Pēteri Kalniņu.

Savukārt bronzas godalgu izcīnīja Andrejs Bērze/Uldis Logins, kuri Šiciem zaudēja 0,531 sekundi.

Latvijas čempionāts kamaniņu sportā vīriešu un sieviešu konkurencē notika jau pagājušās nedēļas nogalē.

Vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja Inārs Kivlenieks, bet sievietēm nepārspēta palika Elīza Tīruma.