Zubkovs turpinās bobslejista karjeru (1)

Krievijas bobsleja pilots Aleksandrs Zubkovs, kurš kļuva par divkārtēju Soču olimpisko spēļu čempionu, paziņojis, ka turpinās sportista karjeru, vēsta Krievijas mediji.

39 gadus vecais Zubkovs Sočos ieguva zelta medaļu divnieku un četrinieku sacensībās. Četrinieku ekipāžām viņš tikai par 0,09 sekundēm bijā ātrāks par Latvijas pilota Oskara Melbārža komandu, kas izcīnīja sudraba godalgas.

Ar sportu turpinās nodarboties Zubkova stūmējs Aleksejs Vojevoda. Viņš turpinās sadarbību ar pieredzējušo pilotu.

Zubkovs izcīnījis 2006. gada Turīnas olimpisko spēļu sudrabu četriniekos un pirms četriem gadiem Vankūverā ieguva bronzu divnieku sacensībās.

Tāpat ar skeletonu turpinās nodarboties Soču olimpisko spēļu čempions Aleksandrs Tretjakovs, kurš Krievijas kūrorta pilsētā cīņā par zelta medaļu uzvarēja Martinu Dukuru.