Baltkrievijas biatloniste Domračeva uzvar PK posmā iedzīšanā

BNS

Baltkrievijas biatloniste Darja Domračeva sestdien Pokļukā (Slovēnijā) izcīnīja uzvaru Pasaules kausa (PK) posmā 10 kilometru iedzīšanas distancē sievietēm.

Domračeva finišēja pēc 29 minūtēm un 55,9 sekundēm. Viņa mēroja vienu soda apli un finišā par desmit sekundēm apsteidza somieti Kaisu Mekereinenu. Trešo vietu ieņēma Valja Semerenko no Ukrainas, kura atpalika par 36,8 sekundēm.

Domračeva sacensības sāka no sestās pozīcijas, bet Mekereinena trasē devās no 15. pozīcijas.

Uz starta devās 60 labākās biatlonistes pēc ceturtdien notikušā sprinta rezultātiem. Jau ziņots, ka Žanna Juškāne sprintā palika 96. vietā un iedzīšanā netika.

Vēlāk sestdien 12,5 km iedzīšanā sacentīsies vīrieši, kur 51. starta numurs būs Andrejam Rastorgujevam.